Booking for : Viva Wyndham V Heavens – Adults Only ★★★★

  Viva Wyndham V Heavens – Adults Only ★★★★

  Viva Wyndham V Heavens – Adults Only ★★★★

  Viva Wyndham V Heavens-All Inclusive asub San Felipe de Puerto Platas, 6,9 km kaugusel Fortaleza San Felipest, ja on ainult täiskasvanutele mõeldud kuurort, kus saavad peatuda 18-aastased ja vanemad külastajad. Külaliste käsutuses on välibassein ja terrass, kus asub mitu restorani. Laudade broneerimine pole vajalik.

  Kõikides tubades on televiisor ja kaabeltelevisioon. Kõigis tubades on privaatne vannituba, kus on vann või dušš. Tubades on ka seif ja kohvimasin. Peatumise hinna sees on tasuta WiFi-ühendus kogu kuurordis, piiramatu à la carte einestamine ilma eelneva broneeringuta, kelneri teenus basseini ääres, ööpäevaringne toateenindus ja tervituspakett toas.

  Kuurordis on ööpäev läbi avatud vastuvõtt, kingitustepood ja kauplused. “Kõik hinna sees” pakett hõlmab tasuta WiFi-ühendust (ka tubades), piiramatut à la carte einestamist ilma eelneva broneeringuta, tuntud kaubamärkide jooke, kelnerit basseini ääres, ööpäevaringset toateenindust, toa ettevalmistamist magamaminekuks, tasuta seifi ja kohvimasinat toas.

  Kuurordil on erarand ja kohapealt saab rentida autot. Kuurordis saab mängida tennist ning piirkonnas on populaarseks tegevuseks kanuusõit. Gregorio Luperóni rahvusvaheline lennujaam jääb 9 km kaugusele.

  Hotelli rajatised

  • Tasuta WiFi hinna sees
  • Bassein
  • Rannaäär
  • Tasuta parkimine

  Info

  • Asukoht : Dominican republic

  On küsimus?

  Hind al. 2015 Euro

  +372 55573513

  info@saonatravel.ee