Booking for : The Nirwana Resort & SPA ★★★★

  The Nirwana Resort & SPA ★★★★

  The Nirwana Resort & SPA ★★★★

  Nirwana Resort & Spa nelja tärni tasemel bangalod paiknevad keset troopilist maastikku. Ookeanivaatega hotellil on välibasseinid vaatega India ookeanile, tasuta WiFi-ühendus, ööpäev läbi avatud vastuvõtt ning ookeanivaatega restoran ja baar. Külalistele pakutakse tasuta pärastlõunateed ja tasuta transporditeenust Candidasa piirkonda.

  Hotelli Nirwana Resort mugavates villades on moodne Bali stiilis sisustus, kaabeltelevisioon ja DVD-mängija. Privaatsetelt rõdudelt saab nautida maalilist vaadet India ookeanile või ümbritsevatele maastikele. Igas toas on ka privaatne vannituba, kus on vann, dušš, föön, sussid ja tasuta tualetitarbed.

  Baliga tutvumiseks võib minna matkale või päevasele väljasõidule Tenganani külasse. Turismiinfo kaudu saab korraldada snorgeldamis- ja kalapüügiretki. Pärast tegevusrohket päeva ootavad külalisi rahustavad massaažid Nirwana spaas.

  Kuurorthotelli restoran Nirwana pakub rahvusvahelisi ja kohalikke toite võrratu päikeseloojangu taustal. Eineid on võimalik ka bangalos nautida.

  Bali idaosas asuv The Nirwana Resort & Spa on tunnise autosõidu kaugusel Denpasari linnast. Ngurah Rai rahvusvaheline lennujaam jääb ligikaudu 54 km kaugusele.

  Hotelli rajatised

  • Bassein
  • Tasuta WiFi hinna sees
  • Restoran

  Info

  • Asukoht : Bali

  On küsimus?

  Hind al. 1175 Eur 

  +372 55573513

  info@saonatravel.ee