Booking for : Sea World Resort & Spa ★★★★★

  Sea World Resort & Spa ★★★★★

  Sea World Resort & Spa ★★★★★

  Sea World Resort & Spa asub mere ääres Kızılağaçi piirkonna keskuses. Majutusasutusel on välibasseinid, veeliumäed, ulatuslik spaakeskus ja ilus liivarand koos sadamasillaga.

  Majutusasutuse Sea World tubades on kaasaegne ja valgusküllane interjöör. Tubades on LCD-ekraaniga televiisor, minibaar ja tasuta WiFi-ühendus. Kõikidest tubadest avaneb otse- või külgvaade merele.

  Restoranis Myra pakutakse hommiku- ja õhtusööki Rootsi lauas, mis koosneb Türgi ja rahvusvahelistest roogadest. Lõunasööki serveerib restoran Okeanos samuti Rootsi lauas. Restoranides saab einestada nii sees kui ka väljas. Seitsmes baaris on saadaval nii alkohoolsed kui ka alkoholivabad joogid.

  Spaas Royal on aurusaun, 2 sauna, 1 VIP Türgi aurusaun, 1 avalikku Türgi aurusauna, 12 massaažituba ning ruumid, kus tehakse naha- ja kehahoolduseid. Samuti on kohapeal spordikeskus koos kõige vajalikuga ja tenniseväljak.

  Antalya lennujaam jääb 80 km kaugusele. Antalya kesklinn paikneb 90 km kaugusel.

  See majutusasutus on ühes parimaks hinnatud asukohas sihtkohas Kizilagac. Võrreldes teiste samas piirkonnas olevate majutusasutustega on külastajad selle üle õnnelikumad.

  See on samuti hinnatud parima hinna ja kvaliteedi suhtega kuurordiks sihtkohas Kizilagac! Võrreldes teiste sama sihtkoha majutusasutustega, saavad külastajad siin oma raha eest rohkem.

  Hotelli rajatised

  • Tasuta WiFi hinna sees
  • Peretoad
  • Bassein

  Info

  • Asukoht : Turkey

  On küsimus?

  hind alates 648 EUR

  +372 55573513

  info@saonatravel.ee