Booking for : Riu Republica ★★★★★

  Riu Republica ★★★★★

  Riu Republica ★★★★★

  Hotell Riu Republica asub paradiisi randa ja on mõeldud ainult täiskasvanutele. See on ideaalne valik unustamatuks puhkuseks Punta Canas. See täiskasvanutele mõeldud hotell Arena Gorda Beach pakub tasuta traadita internetiühendust, ulatuslikku gastronoomilist pakkumist ja suurepäraseid ööpäevaringselt pakutavaid teenuseid.

  Hotelli Riu Republica ootab teid maitsev ja mitmekesine gastronoomia. 9 restoranis saate maitsta parimaid Itaalia, Aasia, Hispaania, India köögi roogasid ja gurmeeroogasid. Hommikul pakutakse kontinentaalset hommikusööki Rootsi lauas. Selles hotellis, mis asub Punta Cannas, on teil võimalus nautida ranna baaris tõelist grillimist või tellida romantilist õhtusööki, et veeta oma lähedastega erilisi hetki. Hotelli 10 baari pakuvad parimaid suupisteid ja aperitiive.

  Hotel Riu República meelelahutus on tagatud: teile valmistatakse diskot, animatsioone ja muusikat. Spordihuvilised saavad teha võrkpalli, purjelauasõitu, sukeldumist, süsta jne. Samuti on teil juurdepääs hotelli jõusaali. Kui soovite lõõgastuda, soovitame külastada Renova spaa, kus on saun ja mullivann, või saate tellida näo- ja kehahooldusi, et naasta puhkust uute jõudude ja elujõuga.

  Tänu Punta Cana ilusale loodusele ja paradiisi randadele on see muutunud üheks Kariibi mere kõige ihaldatavamaks puhkusekohaks. Kui soovite külastada peamisi kohalikke vaatamisväärsusi, ärge jätke kasutamata võimalust avastada Saona saart, Altos de Chavoni taasloodud keskaegset küla, samuti pealinna Santo Domingo. Kui soovite selle kohta rohkem teada, saate lugeda meie reisijuhi või vaadata Hotel Riu Republica parimaid pakkumisi. Avasta Punta Cana koos RIU Hotels & Resorts’iga!

  Hotelli rajatised

  • 18+
  • Restoran
  • Bassein

  Info

  • Asukoht : Dominican republic

  On küsimus?

  Hind al. 2765 Euro

  +372 55573513

  info@saonatravel.ee