Booking for : Riu Negril ★★★★★

  Riu Negril ★★★★★

  Riu Negril ★★★★★

  Kõikehõlmav hotell Riu Negril asub Jamaica luksuslikul Bladi lahe rannal. Külalistele pakutavate suurte teenuste tõttu on ohutu öelda, et see on üks parimaid hotelle Negrilis, kus saab RIU Hotels & Resorts’iga lõõgastuda keha ja hinge.

  Negril (Jamaica) neljas eraldi hoones on rohkem kui 400 mugavat tuba. Kõikides tubades on satelliittelevisioon, konditsioneer, seif ja minibaar koos joogiautomaadiga ning muud mugavused. Iga rõdu või terrassiga, mis on saadaval igas toas, saate nautida hotelli Riu Negrili ümbritsevat paradiisi iseloomu.

  Kõik Negril’i kõikehõlmava klubi hotelli komponendid on läbi viidud väikseima detailiga, et pakkuda külalistele suurimat lõõgastust. Jamaica kuum kliima kutsub teid ujuma basseinis ja nautima kergeid kokteile ujumisbasseinis, minema veespordialale rannas (sukeldumine, süsta või purjelauasõit) või leotama kaasaegses Renova spaas.

  Hotell Riu Negrilile pakutakse ka uusi gastronoomilisi muljeid. Hotelli 5 restorani pakuvad Itaalia ja Aasia kööki, parimad praed basseini restoranis ja tõeline Jamaicase grill ranna baaris. Lisaks saate nautida mitmekesist Ameerika stiilis hommikusööki Rootsi lauas, kus on avatud köök, kus saate oma silmade ette valmistada maitsvaid roogasid. Siin saad energiat ja hea tuju.

  Jamaica on uskumatu koht, kus maastikud on hämmastavad. Seetõttu soovitame teil tutvuda Negrili juhendiga ja tutvuda ekskursioonidega huvipakkuvates kohtades, nagu näiteks Rhodes Hall’i istanduste kuumaveeallikad, Seven Mile’i rand, Roaring Riveri koobas või Great Morass’i sood.

  Hotelli rajatised

  • Bassein
  • Restoran
  • Spa
  • Tasuta parkimine
  • Tasuta Wi-Fi

  Info

  • Asukoht : Jamaica

  On küsimus?

  Hind al. 2229 Euro

  +372 55573513

  info@saonatravel.ee