Booking for : Riu Montego Bay ★★★★★

  Riu Montego Bay ★★★★★

  Riu Montego Bay ★★★★★

  Kõikehõlmav Riu Montego Bay hotell, mis asub saare loodeosas, kaunis Montego Bay (Jamaica) lähedal asuvas lahe ääres, pakub oma külalistele täielikku valikut teenuseid ja lõõgastavat puhkust ilusas rohelises mererannas.

  Riu Montego Bay hotellis leiate kõik tingimused: magevee bassein, mullivann, saun, jõusaal ja Renova spaa, kus saate nautida erinevaid ravivõimalusi ja massaaže. Hotell pakub külastajatele täielikku kvaliteetset kõikehõlmavat teenust, mis on äärmiselt oluline mugavuse ja meelelahutuse jaoks. Seetõttu saate nautida erinevaid roogasid Rootsi laua stiilis restoranis ja proovida oma kokkade parimaid teemasid temaatilistes restoranides.

  Pole tähtis, kas te tulete koos oma perega, oma lähedase või sõpradega – siin on tagatud suur peatus. Riu Montego lahes saate teha jõusaali, lauatennist, mängida võrkpalli või tennist (seal on 2 tenniseväljakut), minna purjelauasõit ja purjetamine, ujuda kajakis ja katamaraanis, kasutada snorgeldusseadmeid ja uimed. või teha sissejuhatav sukeldumine. Päevasel ajal ootab teid meelelahutusprogramm, õhtuti – näitused, elav muusika ja tantsimine diskoteegis parimate Jamaica esinejate kiirete rütmidega. Kui sulle meeldib golf, siis hotelli kõrval on neli maalilist vaadet.

  Maho Bay asub Põhja-Jamaika, mõne kilomeetri kaugusel Montego Bay linnast ja on suurepärane lähtepunkt saare aardete uurimiseks: Montego Bay ise ja selle reggae muusika pühad SumFest. Kindlasti külastage “Glittering Lagoon”, Gleasing Bay Bay, kus planktoni öösel hõõgub või ilusas ja vähetuntud alal juhikabiini riigis. Siin on korraldatud ratsutamine ja parve sõitmine.

  Hotelli rajatised

  • Bassein
  • Tasuta parkimine
  • Tasuta WiFi hinna sees
  • Spa
  • Restoran

  Info

  • Asukoht : Jamaica

  On küsimus?

  Hind al. 2179 Euro

  +372 55573513

  info@saonatravel.ee