Booking for : Paradise Bay Resort ★★★★

  Paradise Bay Resort ★★★★

  Paradise Bay Resort ★★★★

  Kolme välibasseini ja avarate päikeseterrassidega hotellist Paradise Bay avaneb ühelt poolt vaade Paradise Bay lahele ning teiselt poolt Gozo ja Kemmuna saartele. Külastajad saavad tasuta WiFi-ühendust kasutada. Kohapeal on eraparkla.

  Hotellis on merevaatega toad, kus on satelliittelevisioon, väike külmkapp ning tee ja kohvi valmistamise võimalus. Privaatses vannitoas on vann või dušš ja föön.

  Iga päev pakutakse rikkalikku hommikusööki Rootsi lauas. Külastajad saavad einestada ka hotelli kolmes restoranis. Võimalik on nautida vahemerelistest roogadest koosnevat rikkalikku lõuna- ja õhtusööki Rootsi lauas või tellida midagi à la carte menüüst.

  Suvisel ajal on võimalik puhata hotelli Paradise Bay erarannas. Aastaringselt saab tegeleda veespordialadega ning osaleda kvalifitseeritud instruktorite korraldatud sukeldumiskursustel. Jahedamatel kuudel on avatud soojendusega sisebassein. Lõõgastumiseks on hotellil mullivann ja saun ning massaaže pakutakse soodushinnaga. Lisaks on külastajate käsutuses tenniseväljak ja laste mänguväljak.

  Hotelli pühendunud personal valdab mitmeid keeli ja on alati valmis abi osutama. Hotellis Paradise Bay on neli koosolekuruumi, mis mahutavad kuni 180 osalejat.

  Läheduses paiknevast bussipeatusest on võimalik sõita Vallettasse ja Malta rahvusvahelisse lennujaama, mis jäävad mõlemad 30 km kaugusele. Gozo saarele sõitvate parvlaevade sadam on jalutuskäigu kaugusel. Mellieħa rand on 3,5 km kaugusel.

  Hotelli rajatised

  • Bassein
  • Tasuta WiFi hinna sees
  • Tasuta parkimine
  • Restoran
  • Spordisaal

  Info

  • Asukoht : Malta

  On küsimus?

  +372 55573513

  info@saonatravel.ee