Booking for : Hotel Riu Creole ★★★★

  Hotel Riu Creole ★★★★

  Hotel Riu Creole ★★★★

  Hotell Riu Creole asub kõrgel rannal Le Morne poolsaarel ja moodustab koos hotelli Riu Le Morne’ga muljetavaldava RIU kuurordi Mauritiusel. Selles ööpäevaringselt kõikehõlmavas hotellis Le Morne leiate kõike, mida vajate unustamatuks peatumiseks, nagu näiteks tasuta WiFi-ühendus, mitmekülgne gastronoomiline pakkumine ja lõbusad meelelahutusprogrammid, mis aitavad teil nautida puhkust kõige rohkem.

  Selles Le Morne hotellis asuvas hotellis on teile kättesaadavaks rohkem kui 300 tuba, kus on palju mugavusi, nagu minibaar, televiisor, konditsioneer, seif ja rõdu või terrass. Lisaks saavad hotellis nii lastele kui ka täiskasvanutele värskendada ennast ja nautida sooja ilmaga tänu kahele välibasseinile ja lastebasseinile, kus on slaidid ja mänguväljak. Kuigi kui soovite rannat, võite minna ka hotelli reserveeritud alale ja lõõgastuda võrkkiiges katuse all.

  Le Morne’i kõikehõlmava hotelli gastronoomiline pakkumine paistab silma oma mitmekesisuse ja elegantsusega. Peamine restoran ja India ja Aasia teenivad meie peakokade valmistatud parimaid roogasid ning hotelli neljas baaris leiate parimad suupisted ja suupisted, mida nautida igal kellaajal.

  Hotell Riu Creole on loodud meelelahutuseks tänu meelelahutusprogrammidele. Kõige loomingulisemad külalised saavad oma loovust arendada RiuArtis, samas kui sportlased saavad kasutada RiuFiti programmi ja jõusaali. Perekonna noorimad liikmed on meelelahutust pakkuv RiuLandi maailmamänguklubi, mis on ette nähtud neile puhkuse veetmiseks lõbusas maailmas. Ja igaüks, kes soovib harjutada sportimist, nagu võrkpall, purjelauasõit, süstad ja snorgeldamine, nautida elavaid etendusi ja muusikat või külastage Renova spaa, et oma puhkusest täielikult uuendada.

  Hotelli rajatised

  • Bassein
  • Tasuta WiFi hinna sees
  • Ilu- ja tervisekeskus

  Info

  • Asukoht : Mauritius

  On küsimus?

  Hind al. 2185 Euro

  +372 55573513

  info@saonatravel.ee