Booking for : Horizon Karon Beach Resort & SPA ★★★★

  Horizon Karon Beach Resort & SPA ★★★★

  Horizon Karon Beach Resort & SPA ★★★★

  Kahest eraldi tiivast koosnev Horizon Karon Beach Resort and Spa asub kõrgemal kohal Karoni ja Kata randade lähedal. Tiiva Horizon juures on kaks suurt välibasseini koos basseinibaariga, lasteklubi ning beebibasseiniga mänguväljak. Ainult täiskasvanutele mõeldud tiival Club on oma bassein ja mullivann. Kuurordi spaa pakub basseini ääres massaaže.

  Avarad toad on moodsa Aasia stiilis sisustusega ja rõduga, kust avaneb vaade aeda, basseinile või merele. Kõikides tubades on DVD-mängija, seif ning tee ja kohvi valmistamise võimalus. Kogu kuurordis saab tasuta WiFi-ühendust kasutada.

  Kuurort pakub kindlatel kellaaegadel tasuta transporditeenust Patongi randa, mis jääb 15-minutilise sõidu kaugusele. Horizon Karon Beach Resort and Spa paikneb Phuketi linnast 20 km kaugusel.

  Külalistel on võimalus spordikeskuses treenida, väikesest toidupoest suupisteid osta ning kahes restoranis einestada. Restoran Border Town pakub erinevaid Euroopa ja Aasia roogasid. Auhinnatud restoranis Baluchi serveeritakse India toite.

  Hotelli rajatised

  • Bassein
  • Tasuta WiFi hinna sees
  • Tasuta parkimine

  Info

  • Asukoht : Tai

  On küsimus?

  Hind al. 1425 Eur

  +372 55573513

  info@saonatravel.ee