Booking for : Golden Tulip Vivaldi Hotel ★★★★

  Golden Tulip Vivaldi Hotel ★★★★

  Golden Tulip Vivaldi Hotel ★★★★

  Hotell Golden Tulip Vivaldi asub San Ġiljani kesklinnas, 100 m kaugusel randadest. Hotell pakub panoraamvaateid Vahemerele. Kohapeal on ka katusebassein koos lamamistoolidega.

  Hotelli Vivaldi kõikides tubades on konditsioneer, minibaar ja satelliittelevisioon. Tubadel on rõdu. Enamikust tubadest avaneb merevaade.

  Hotellis Golden Tulip Vivaldi on puhkeklubi Newtones, kus on sisebassein, saun, mullivann ja jõusaal. Olemas on parkimisvõimalus ja WiFi-ühendus.

  Hotellis on 2 restorani, millest ühest avaneb vaade Vahemerele. Restoranis Storie E Sapori serveeritakse eineid nii Rootsi lauas kui ka à la carte ning saadaval on ka veinivalik. Juunist kuni septembrini avatud (kui ilmaolud seda soosivad) panoraamvaatega restoran Al Settimo Cielo pakub pitsasid ja grillitud toite. Lisaks saab jooke nautida ka baaris Rhapsody.

  Hotell asub Paceville´i linnaosas, Malta peamises meelelahutuspiirkonnas. Dragonara kasiino on 300 m ning San Ġiljani bussijaam 400 m kaugusel. Valletta jääb umbes 15-minutilise autosõidu kaugusele. Malta rahvusvaheline lennujaam on 20-minutilise autosõidu kaugusel.

  Hotelli rajatised

  • Bassein
  • Tasuta WiFi hinna sees
  • Ilu- ja tervisekeskus

  Info

  • Asukoht : Malta

  On küsimus?

  Hind al. 598 Eur

  +372 55573513

  info@saonatravel.ee