OLULINE INFORMATSIOON
Seoses koroonaviiruse (COVID-19) levikuga kehtivad sihtkohas täiendavad riiki sisenemise piirangud, selleks et tagada kõikide reisijate maksimaalne turvalisus. Palume enne reisile minekut tutvuda sihtkohas kehtivate piirangute ja sisenemistingimustega. Reisijal tuleb esitada reisimiseks vajalikud dokumendid nii Tallinna lennujaamas, kui ka sihtkohas.
Riiki sisenemistingimuse mittetäitmisel ei lubata reisijat Tallinnast lennukile.
Täiendavad riiki sisenemise nõuded kehtivad ka Eestisse naastes, aktuaalne info on leitav veebilehel www.kriis.ee
Palume tungivalt jälgida kõikide instantside informatsiooni, milledele on ka meie kirjas viidatud. Informatsiooni uuendatakse jooksvalt. Erinevate riikide poolsete regulatsioonide, muudatuste ja otsuste eest Saona Travel ei vastuta. Konsulteerige enne reisi oma reisikonsultandiga, uurige tingimusi vastava riigi saatkonnast või Välisministeeriumi kodulehelt https://reisitargalt.vm.ee/.

Tallinna lennujaam
Lennujaamas tuleb olla vähemalt 2 tundi enne lennu väljumist. Lennuaeg tuleb üle kontrollida enne lendu Tallinna
Lennujaama kodueheküljelt või infotelefonilt 605 8888. COVID-19 koroonaviiruse leviku ohust tulenevalt on Tallinna
Lennujaam rakendanud mitmeid erinevaid meetmeid reisijate ja töötajate tervise kaitseks. Lisainfo: https://www.tallinnairport.ee/reisijale/covid-19-info-reisijale/

Kindlustus
Soovitame tungivalt vormistada kõikidele reisijatele reisikindlustuse, mis kataks kulud terviseprobleemide, pagasi kadumise, rikkumise ning ka reisitõrke korral. Lisaks tuleb valida Covid-19 haigestumisega seotud tervisekindlustuse kaitse ja COVID-19 haigestumisega seotud reisitõrke kaitse. Soovituslikult kindlustage ka pagas. Poliisi vormistamisel tutvuge kindlasti selle tingimustega.


Kui Teil tekivad küsimused, palun võtke meiega ühendust e -posti teel info@saonatravel.ee

Koroonaviirus

Seoses võimalike uute reisipiirangute kehtestamisega või transpordiühenduste katkemisega palume kõikidel reisil viibivatel eestlastel naasta võimalusel kiiremas korras koju. Korduma kippuvad küsimused

NB! Eestisse jõudmine võib aja möödudes kujuneda üha keerulisemaks transpordiühenduste katkemise ja riigipiiride sulgemiste tõttu. Lisaks eile (14.03) Välisministeeriumi avaldatud pressiteates nimetatud riikidele (Poola, Taani, Leedu, Norra) hakkavad lähipäevadel kehtima ulatuslikud liikumispiirangud näiteks ka Lätis ja Ukrainas, uusi meetmeid on oodata ka Türgis.

Alates 17.03 taastatakse Eestis ajutiselt piirikontroll ja piiratakse riiki sisse liikumist. Eesti kodanikud ja Eesti elamisluba või elamisõigust omavad Eesti elanikud, samuti nende lähisugulased, saavad riiki ka pärast seda. Samuti kehtib erand välismaalastele, kes reisivad läbi Eesti oma kodumaale.

Alates 17.03 peavad kõik Eestisse tulijad jääma isolatsiooni, mille reeglid töötatakse koos siseministeeriumiga välja 16. märtsiks.

Kui olete reisil välisriigis ja otsustate jääda kohapeale, palume järgida kohalike võimude soovitusi. Sama soovitame ka välisriigi alalistele elanikele.

Kui Eesti kodanik soovib koju pöörduda ja jääb kehtestatud piirangute (tühistatud lennud, suletud piirid vm) tõttu välisriiki lõksu, palume helistada konsulaarabi hädaabitelefonil: +372 53 01 9999 (24 h). Seoses suurenenud kõnede tulvaga palume varuda kannatust, Teile vastatakse esimesel võimalusel.

Välisministeeriumi reisiinfo leiab Reisi Targalt portaalist ja välisministeeriumi kodulehelt.

 

Välisministeerium:

https://reisitargalt.vm.ee/koroonaviirus/

https://reisitargalt.vm.ee/

Terviseamet:

www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus

Hädaolukorras võid helistada ööpäevaringselt telefonil  +372 5301 9999