EGIPTUSE LENNUD TÜHISTATUD!

19.03.20 Sharm el Sheikh – Tallinn lend väljub päev varem 18.03.20 kell 13.20.

 

Kliendi turvalisus on TUI Baltics reisikorraldaja jaoks esmatähtis prioriteet. Tulenevalt COVID-19 koroonaviiruse hetkeseisust ja pädevate asutuste soovitustest peatab TUI Baltics lennud Egiptusesse alates 14. märtsist 2020 kuni 12. aprillini 2020.

Eelseisvad tšarterlennud Egiptusesse on mõeldud ainult reisijate tagasitoomiseks Sharm el Sheikhi ja Hurghada kuurortidest. Alates homsest (14.03.2020) Sharm el Sheikhi ja Hurghada väljumisi enam ei toimu.

Kõigi, ajavahemikul 14.03.2020 kuni 12.04.2020, Egiptusesse tehtud broneeringute asendamiseks pakub TUI Baltics järgmisi võimalusi.

1. Muuta kliendi reis hilisemaks, so oktoober, november, detsember 2020 või jaanuar, veebruar, märts, aprill 2021 (täpsem informatsioon Egiptus 2020–2021 hooaja kohta tuleb peatselt).

•Sama hotelli ja sama reisi pikkuse korral toimub broneeringu vahetus ilma lisatasuta.

•Klient võib vahetada ka paketti. Sellisel juhul, sama reisi kestvuse juures, saab klient valida muu hotelli lisatasuta juhul, kui paketi maksumus on sama olemasoleva broneeringuga.

Pakettreisi ei saa vahetada antud tingimustel järgmisteks perioodideks: koolivaheaeg, uusaasta- ja jõulupühad ning tuleb järgida hotelli täituvust (iga vahetus kuulub eraldi kooskõlastamisele).

2. Asendusreisi võib valida ka teise sihtkohta, so Türki või Kreekasse.

TUI Baltics pakub võimalust broneeritud reis (tehtud reisi väärtuses) üle kanda muudele väljumiskuupäevadele, mis on kättesaadavad TUI Baltics broneerimissüsteemis. Broneeringud kehtivad tingimustel, mis on avaldatud meie eilses (12.03.2020) uudiskirjas „KOROONAVIIRUS I TUI Baltics uus teadaanne!“.

3. Kui asendusreis maksab vähem, siis TUI Baltics tagastab enammakstud raha ja kui asendusreis on kallim, siis tuleb kliendil tasuda maksumuse vahe.

Küsimuste korral võtke ühendust broneerimisosakonnaga. Klientidel on võimalus 14 kalendripäeva jooksul alates tänasest kuupäevast (13.03.2020) teha valik asendusreisi osas.

Vabandame omalt poolt ka kõikide võimalike ebamugavuste pärast antud eriolukorras.

!Kui Teil tekivad küsimused, palun võtke meiega ühendust e -posti teel info@saonatravel.ee

Koroonaviirus

Seoses võimalike uute reisipiirangute kehtestamisega või transpordiühenduste katkemisega palume kõikidel reisil viibivatel eestlastel naasta võimalusel kiiremas korras koju. Korduma kippuvad küsimused

NB! Eestisse jõudmine võib aja möödudes kujuneda üha keerulisemaks transpordiühenduste katkemise ja riigipiiride sulgemiste tõttu. Lisaks eile (14.03) Välisministeeriumi avaldatud pressiteates nimetatud riikidele (Poola, Taani, Leedu, Norra) hakkavad lähipäevadel kehtima ulatuslikud liikumispiirangud näiteks ka Lätis ja Ukrainas, uusi meetmeid on oodata ka Türgis.

Alates 17.03 taastatakse Eestis ajutiselt piirikontroll ja piiratakse riiki sisse liikumist. Eesti kodanikud ja Eesti elamisluba või elamisõigust omavad Eesti elanikud, samuti nende lähisugulased, saavad riiki ka pärast seda. Samuti kehtib erand välismaalastele, kes reisivad läbi Eesti oma kodumaale.

Alates 17.03 peavad kõik Eestisse tulijad jääma isolatsiooni, mille reeglid töötatakse koos siseministeeriumiga välja 16. märtsiks.

Kui olete reisil välisriigis ja otsustate jääda kohapeale, palume järgida kohalike võimude soovitusi. Sama soovitame ka välisriigi alalistele elanikele.

Kui Eesti kodanik soovib koju pöörduda ja jääb kehtestatud piirangute (tühistatud lennud, suletud piirid vm) tõttu välisriiki lõksu, palume helistada konsulaarabi hädaabitelefonil: +372 53 01 9999 (24 h). Seoses suurenenud kõnede tulvaga palume varuda kannatust, Teile vastatakse esimesel võimalusel.

Välisministeeriumi reisiinfo leiab Reisi Targalt portaalist ja välisministeeriumi kodulehelt.

 

Välisministeerium:

https://reisitargalt.vm.ee/koroonaviirus/

https://reisitargalt.vm.ee/

Terviseamet:

www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus

Hädaolukorras võid helistada ööpäevaringselt telefonil  +372 5301 9999